Про нас

Авіакомпанія "Буковина" відраховує свою історію з грудня 1945 року коли був створений 238-й авіазагін спеціального призначення цивільного повітряного флоту з базуванням в аеропорту Чернівців. Авіазагін ріс і розвивався, змінювалася його назва, крім розширення та укрупнення повітряно-транспортних зв'язків з містами Радянського Союзу, буковинські пілоти брали участь в численних експедиціях на авіаційно-хімічних роботах в країнах Європи, Азії та Африки.

 

Починаючи з перших років незалежності здійснюється реорганізація Чернівецького об'єднаного авіазагону з виділенням в 1994 році аеропорту в окрему юридичну особу і створенням Чернівецького регіонального відділення Української державної авіакомпанії "Авіалінії України". У 1997 році відбувається реорганізація Державної авіакомпанії "Авіалінії України" шляхом виділення з її складу обласних підрозділів, в т.ч. Чернівецького авіапідприємства. Уже в наступному році Фондом державного майна України приймається рішення про приватизацію авіакомпанії, а в 1999 році шляхом її перетворення створюється Відкрите акціонерне товариство "Авіакомпанія "Буковина "в якості правонаступника державного Чернівецького авіаційного підприємства.

 

На сьогоднішній день Авіакомпанія "Буковина" – підприємство, що динамічно розвивається, з хорошими економічними показниками, є одним з провідних чартерних перевізників в країні. Авіаперевізник базується в Києві в Міжнародному аеропорту "Бориспіль". Авіакомпанія виконує міжнародні чартерні перевезення, забезпечуючи потреби найбільших вітчизняних туристичних операторів, за такими популярними туристичними напрямами: Єгипет (Шарм-ель-Шейх, Хургада), Туреччина (Анталія, Бодрум, Даламан), Чорногорія (Тіват), Туніс (Монастір).

 

0
авіалайнера
0
рейсів щотижня
0
доступних маршрутів
0
кваліфікованих спеціалістів

Основним завданням Авіакомпанії являється забезпечення безпеки польотів відповідно до міжнародних стандартів. В даний час в експлуатації знаходяться літаки DC-9-82 (MD-82) в конфігурації 172 крісла, які встигли зарекомендувати себе як оптимальне рішення для наявної маршрутної мережі, що забезпечують комфорт і зручність перебування пасажирів на борту протягом всього перельоту. Авіаперевізник має повністю підготовлений і висококваліфікований льотний та інженерно-технічний персонал.

 

Авіакомпанія "Буковина" продовжить свою діяльність щодо модернізації та оновлення флоту, розширення географії польотів і спектра послуг, а також підвищення якості обслуговування.

 

Вітчизняний та зарубіжний досвід, набутий за більш ніж сімдесятирічне історію, допомагає Авіакомпанії відповідати найвищим вимогам замовників і партнерів та з упевненістю дивитися в майбутнє.